Kadınları anlamak

Alışverişlerde kadınlar daha çok iz bırakır.
Kadınları anlamak

Makale Özeti

Kadınların alışkanlıklarını, beğenilerini, önemli günlerini, değişen yaklaşımlarını, hatta denemelerini alışveriş ayrıntılarını inceleyerek bulabilirsiniz. Erkekler bu kadar çok veri bırakmaz.

İlgili Bağlantılar

1 - Gerekli müşteri bilgileri

Gerekli müşteri bilgileri [1] yazısı üzerine Sinem Çomarlı benden “kadınların daha kolay anlaşıldığı ile ilgili yazı” beklediğini yazdı.

Bir sohbette ona anlatmıştım. Burada paylaşayım.

.

Bir perakende zincirinin sadakat kartındaki alışveriş bilgilerinden yola çıkarak bir kadın üzerinde yorum yapmak, erkek için yorum yapmaktan kolaydır.

Kadınların alışkanlıklarını, beğenilerini, önemli günlerini, değişen yaklaşımlarını, hatta denemelerini alışveriş ayrıntılarını inceleyerek bulabilirsiniz.

Erkekler bu kadar veri bırakmaz.

Sınıfta anlattığım zaman, kısa bir tartışma olur. Şu soruyu sorarım.

“Hanımlar,

Hiç görünmeyecek bile olsa, gittiğiniz yere veya buluşacağınız kişiye göre iç çamaşırınız değişir mi?”

Yanıt genellikle EVET‘dir. Bu duygu ve düşünce çeşitliliği alışveriş verilerine de yansır. Haklarında yorum yapabilmek kolaylaşır.

Erkeklerde hemen hiç farketmez. Erkeklerin veri bırakmaması, onların daha güvenli olmaya çalışmalarından değil, dümdüz olmalarından kaynaklanır.

  • Not: Sağdaki listede yer alan yazılara göz atmayı unutmayın.

 

Yorumlar


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/customer/www/uzaktancrmegitimi.com/public_html/wp-content/themes/toolbox/comments.php on line 84